• |
ide | kryesore

Angelina Jolie dhe Keanu Reeves, së bashku në film

Paparazzi, Slider

Keanu Reeves do t’i bashkohet kastit të “Marvel” për një realizim të ri filmik së bashku me yllin e hollivudit Angelina Jolie.

Burime pranë “MCU Cosmic” kanë konfirmuar se Reeves është në bisedime për të qenë protagonist në filmin “The Eternals” i cili pritet të dalë në kinematë botërore vitin e ardhshëm. Ky lajm ende pritet të konfirmohet nga dyshja e aktorëve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu