• |
ide | kryesore

FOTO/ Zbulohet identiteti i “Spiderman”-it të opozitës

Pikante

Bëri xhiron e rrjeteve sociale një person që në protestën e opozitës së të dielës u ngjit në katin e dytë të godinës së Kryesisë së Kuvendit.


Nuk munguan edhe fotomontazhet që vendosin edhe Gramoz Ruçin në një nga dritaret, por ishin të shumtë ata që kërkonin identitetin e “Spiderman”-it të opozitës.


Mësohet se ai quhet Urim Shabani. Është nga Burreli dhe në jetën reale është një DJ. ©LAPSI.al

Résultat de recherche d'images pour "spiderman opozites parlamentit" Image may contain: 1 person, sitting, table and indoor Image may contain: 1 person, indoor

4 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.