• |
ide | kryesore

Vlorë, tentohet të vidhet një farmaci

Lajme, Të fundit

NJë 37-vjeçar nga Vlorë është arrestuar, pasi në bashkëpunim me 3 persona të tjerë kanë tentuar të vjedhin një farmaci.

“Arrestimi i shtetasit me iniciale R.A u bë pasi ky shtetas u kap në flagrancë në tentativë e sipër duke vjedhur një farmaci në bashkëpunim me 3 persona të tjerë, për të cilët po punohet për identifikimin dhe kapjen e tyre”, thuhet në njoftimin e policisë.


Policia ka sekuestruar në cilësinë e provave materiale dy kriko, një kaçavidë dhe një palë dorashka.

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprën penale “Vjedhja” e mbetur në tentativë, e kryer në bashkëpunim

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu