• |
ide | kryesore

FOTO/ Milan në festë: Piatek martohet në fshehtësi të madhe

Sport

Krzysztof Piątek e Paulina Procyk janë martuar, edhe pse e kanë bërë në fshehtësi të madhe, duke i kushtuar rëndësi të madhe privatësisë. Megjithatë, pasi kanë zyrtarizuar dashurinë e tyre, cifti polak e ka ‘harruar’ privatësinë dhe e ka bërë public në rrjetet sociale, duke postuar foto nga ceremonia e martesës dhe unazat. Ceremonia është mbajtur në kështjellën Joannitów në Lagów, në provincën polake të Lubuskie. Top secret është mbajtur edhe lista e të ftuarve.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu