• |
ide | kryesore

VIDEO/ Kandidati i PS në Elbasan: Kam kundërshtare gruan në zgjedhje

Syri i Lapsit

Gledian Llatja është kandidati i Partisë Socialiste për bashkinë e Elbasanit. Ai ka mbajtur për pak kohë detyrën e Prefektit, por në 30 qershor nuk do të ketë asnjë rival përballë.


Në një intervistë për emisionin “Kafein” në INTV ai nuk ngurron që ta marrë me të qeshur faktin që do të ketë zgjedhje, por nuk do të ketë garë.


Pyetjes së kë ka rival në zgjedhje ai i është përgjigjur me të tallur: “Kam gruan”. ©LAPSI.al

8 Comments

  1. Ik o karabush.Te te rroje Qazo dhe Servet Pellumbi se kush te njeh ty ne Elb.Apo je fis i madh ti.Te fala hallave qe i ke kartore

  2. Pyet njehere ate qe te vuri, shokun Qazo, ku ndodhet? Se qytetaret e Elbasanit kane nja 3 vjet qe s’e shohin me sy.
    Pyete pse para 3 vjeteve dilte lirshem ne qytet, edhe vetem, apo me 2 shoke te Bashkise, dhe tani qe ka marre kercenime me jete eshte zhdukur fare????????
    Se edhe ky gruan kishte kundershtare para 12 vjetesh…..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu