• |
ide | kryesore

VIDEO/ Berisha: Rama shkoi me antiplumb në Korçë

Lajme, Të fundit

Kur u përhap lajmi për përgjimet e botuara nga gazeta gjermane “Bild”, Edi Rama po pinte kafen me Erion Veliajn në njësinë 3 në Tiranë. Pas saj u nis menjëherë drejt Korçës në një takim me banorët e prekur nga tërmeti.

I pyetur nga mediat për përgjimet, Rama refuzoi të përgjigjej. Ish- kryeministri Sali Berisha publikoi një foto të Ramës dhe sipas tij ai mban veshur një antiplumb. “Me antipumb dhe si i menderosur (i mbushur plot)!”, – shkruan Berisha. ©LAPSI.al

12 Comments

  1. Po ti Sali ke fjetur me farnella leshi
    qe ti kish tjere dhe punuar me shtiza druri Sheqerja matekohe dhe antiplumb ne kete kohe.
    Pastaj po qe per ecjen nuk besoj te kete ne kete bote malok me te peshtire se ty.

  2. sikur se mbante vet si kemish leshi gjith kohes Salehu. Sa banal njeri, te mendosh qe ka qen president e kryeminister nje njeri banal si ky, nje vrimacels, shifni me ca merret.

  3. kjo eshte alternativa qe do na qeveris. shifni me ca merret ky bajat njeri, ky bajat plak, me plumba me anitplumba, me zjarr me vdekje, me filma me luft. totalisht bajat.

  4. O Sale po ti vet a vishje antiplumb? Apo vari karin kur i ben ti gjerat nuk quhen. Vazhdoni me shkollen serbe te te berit politik. doktrina serbe thot genje, genje, genje gjithmon se dicka do ngeli, dhe akuzo gjithmon tjetrin me ato qe ben vet. Si ti si Luja kete polik e strategji keni pas gjithmon, cdo akuz e juaja eshte autogol ose vetakuz. Kur akozon Sali Basha njerezit kuptojn ato qe keni ber vet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu