• |
ide | kryesore

VIDEO/ Qëllohet me vezë dhe thyhet dera e bashkisë së Durrësit

Lajme, Të fundit

Të rinjtë e PD-së në Durrës kanë thyer në mënyrë demonstrative derën Bashkisë së Durrësit, pas publikimit të përgjimeve nga gazeta gjermane “Bild” ku kryetari i kësaj bashkie dëgjohet duke folur me kriminelët.


Të rinjtë demokratë kanë vendosur edhe një shirit ndalimi si edhe kanë qëlluar me vezë dhe bojë fasadën e Bashkisë. “Bild” publikoi 6 përgjime të reja që dëshmojnë se zyrtarët socialistë midis tyre edhe Vangjush Dako marrin pjesë me krimin në manipulimin e zgjedhjeve të vitit 2017. ©LAPSI.al


 


5 Comments

  1. Po pse jeni kaq kafsh njerez, mendoni se do i paguaj Rama keto deme o loqe njerez? po ne do i paguajm prap me taksa e me Borxh publik. Pse jeni kthyer nje Haxhi Qamila, jeni ber e keqja e vetes. Ca provincialiteti e ca injorance.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *