• |
ide | kryesore

Dako përplaset me Fevziun: Je bërë si Avdyli, vetë flet vetë përgjigjesh

Lajme, Të fundit

Kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako është përplasur mbrëmjen e sotme me gazetarin Blendi Fevziu.

I ftuar në emisionin “Opinion” teksa Fevziu po i shpjegonte çështjen e përgjimeve, Dako e ndërpreu.


“A do përgjigje ti apo më je bërë si Astrit Avdyli. Se edhe ai vetë flet vetë përgjigjet,”- tha kryebashkiaku.

“Jo po shiko…,”– tha Fevziu.

“Ore më je bërë si Astrit Avdyli pot ë them…do përgjigje ti apo jo? Se edhe Avdyli vetë flet vetë përgjigjet…”- tha sërish Dako.

6 Comments

 1. C’jane ore keto televizione qe i japin hapsire ketyre Fundrrinave qe e kane vendin ne bug. Plehra te neveritshem. Ka ftyre ngre dhe zerin.

 2. Ku ka bythe liliputi te flase ashtu per Avdylin, se ai fut 10 pashe nen dhe. Por eshte rene dakort qe do dalin me teorine qe Avdyli ka bere monolog sipas dylbereve pacipe te rilindjes

 3. Ketu faktikisht Dako Llumi ka te drejte. Fevziu ia kalon Avdylajt me kete interviste shkarravine!
  Emision si pazar jevgjitesh!
  Nje sherbim me te madh se kaq nuk mund t’i bente Dakos dhe Rames!
  Bravo Fevzi Frangaj!

 4. Ju te rilindjes te hani mutin. Morra te kuq te degjeneruar. Saliu pa pushtet i mposhti te dy Ramen e Thacin ne audience. As uk i ben syri terr nga keta lepuj qe nuk po dine ku ta cojne topin. Nje here me kufijte pstaj me taksen e Haradinaj trimit dhe si baballare te kombit qe jane kerkojne bashkim pa u futur ne Europe.
  Lojtare te skaduar dhe antikombetare.

 5. Byroist i PD se salihut ky monster nuk ka pase audience ne kulmin e tij,ky salih dy here ka fituar audiencen kur vrau azemin dhe kur vrau olldashin,hiq dor nga fresku qe i ben keti gjeli qyrrs

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu