• |
ide | kryesore

Voltana Ademi: Do kisha qejf të gjuaja me molotov në protestë (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi e njohur për përplasjet e saj me kryeministrin e vendit Edi Rama, kësaj here i ka habitur të gjithë, jo me ndonjë deklaratë për këtë të fundit, por për protestat që opozita zhvillon.

E ftuar në një studio televizive, Ademi ka thënë që merr pjesë në protestat e opozitës dhe proteston fort. Madje ajo shkon deri aty sa thotë se do të donte të gjuante me molotov, nëse do i jepej mundësia.

“Sigurisht që unë shkoj në Tiranë dhe shkoj dhe protestoj fort. Po të kisha edhe unë molotov edhe unë do të gjuaja me molotov. Pra, që do të thotë, unë nuk di të gjuaj me molotov, pavarësisht se në shkollë kena ba dhe ushtarake por na qëlloi që të ndryshonim sistemin, shyqyr Zotit, edhe nuk e kam pasur këtë mundësi. Por, qejfi dhe dëshira…kur je aty në protestë do me dhënë gjithçka nga vetja”, shprehet Ademi.

8 Comments

  1. Termi Zagar I shkon mashkullit,por ti voltan e meriton fjalen Zagare Buce,shpellare cecene cetnik zagar e Zagare merni kazma e lopata leva thika pistoleta Molotov dhe hajdeni e luftoni si burra e burrnesha por ju keni vetem fjale,fjale dhe perdorni minorene e te rinj te naiv qe te luftojne me policine dhe ju zagaret te beni qef me kryezagarin salih srb

  2. ndyresire, ja se ne 30 qershor do te nxjerrin ne rruge dhe ty te hedhesh molotov me shpellaret e tu. nje te mire ka kjo date, qe zyrat e shtetit do clirohen perfundimisht nga mostrat

  3. Nje titullar duhet te jete shembull. Ajo eshte ne te drejten e saj te mendoj cfare te doje por jo te transmetoje modele te tilla dhune.

  4. Intelektuale volta nuk mund te jete ..se eshte nga veriu nuk mund ti thuhet shpellare as cecene as mercenare..
    Une them se ajo eshte aut edukates qytetarise dhe paska gabu sbkodra qe e ka vu aty..
    A nuk jan djem nanash ata police qe do ti gjuaj volta me molotov???????

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu