• |
ide | kryesore

Angela Martini ngre dyshime për ndarje

Paparazzi, Slider

Në dhjetor modelja shqiptare dhe bashkëshorti i saj, aktori me prejardhje rumune Dragos Savulescu, festuan një vjetorin e martesës në Itali, ku kaluan disa momente romantike të cilat Angela preferoi t’i ndante gjithashtu në rrjete sociale.


Modelja publikoi asokohe në “InstaStory” disa video nga festa e tyre intime duke ndarë me fansat pamje nga darka dhe nga dhoma e saj e hotelit.
Por, sëfundmi teksa po hidhnim nje sy profilit të Angelas në Instagram, pamë që ndryshe nga muaj më parë kur modelja nuk linte rast pa postuar foto me partnerin e saj dhe ishte goxha aktive, së fundmi publikime të tilla mungonin.
Postimi i fundit i modeles me bashkëshortin daton më 1 nëntor të vitit të kaluar në festën surprizë për ditëlindje që ajo i organizoi atij.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu