• |
ide | kryesore

Tiranë/ Sherr me thika, plagoset 25-vjeçari

Lajme, Të fundit

Pas një sherri me thika në rrugën “Frosina Plaku” në Tiranë, në afërsi të shkollës “Naim Frashëri”, ka mbetur i plagosur një 25-vjeçar me inicialet S.GJ.

I riu ka mbetur i plagosur pas një sherri të çastit, ku kanë qenë të përfshirë disa persona, ndërsa ende nuk dihen motivet e ngjarjes. Policia ka shpallur në kërkim dhe autorin e plagosjes me inicialet E.K.

 

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu