• |
ide | kryesore

24-vjeçarja rrëfen: Flë me burra të martuar vetëm për para

Stil

Një vajzë 24-vjeçare ka zbuluar përse fle me burra të mëdhenj sa mosha e gjyshit të saj. Alex është një prej qindra grave australiane, e cila e quan veten “sugar baby”.
Në një intervistë, ajo dhe Bob, i cili është në të 60-at, foli për përfitimet e të qenit në një lidhje të tillë.
“Ndonëse seksi nuk është aq i mirë, unë marr para në fund të ditës”, tha Alex duke pranuar se e bën këtë gjë vetëm që të përfitojë të ardhura për veten.
Bob është divorcuar dy herë dhe është sa trefishi i moshës së Alex. Ai është shumë i lumtur që ti ndajë paratë e tij me vajzën e re.
“Nuk është bamirësi. Një grua që gjen një djalë pa marrë seks në këmbim, i kalon kufijtë e xhentilesës”, tha Bob.
Për të është shumë e thjeshtë pasi pëlqen femrat seksi dhe është i gatshëm që ti paguajë për të plotësuar kënaqësitë personale.


1 Comment

  1. Ky ne foto nuk eshte “burre i martuar”. Ky eshte mashkull i cofun.
    Mire thua ti qe “fle”, dhe ti vertet fle. Keta si puna e ktij te hane mune, nuk te mbajne dot zgjuar. Maksimumi ta ferkojne dhe te kendojne nina nana. As me gisht nuk ta bejne dot…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu