• |
ide | kryesore

Protestuesit hedhin tymuese para parlamentit

Lajme, Të fundit

Ndonëse lideri i PD-së i kërkoi protestuesve të protestojnë paqësisht, incidentet e para kanë nisur para Parlamentit.

Protestuesit kanë hequr gardhin metalik të vendosur para derës kryesore nga policia. Ata po hedhin fishekzjarre, kapsolla dhe tymuese në oborrin e parlamentit. Policia është në gatishmëri, ndërsa protestuesit po avancojnë drejt parlamentit.

 

7 Comments

 1. Ti kerkosh malokut te protestoje pa dhune eshte si ti kerkosh neperkes te sillet si flutur
  Se ben ne dot
  e ka ne gjak dhunen
  jane rritur ashtu, qe te vegjel ne malesi duke shtyre shkembinj gure e arinj

  duhen shekuj te ndrroje adn e malokut e te behet e civilizuar

  1. Maloku te te q.. mamane.Ik shko vesh ndonje fustan apo ha ndonje cokollate.Ndoshta mund ti bashkohesh dhe LGBT-se.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu