• |
ide | kryesore

Video/ Hedh përtokë kapësin e topave: një goditje kështu, Barella nuk e kishte bërë as drejt portës

Sport, Video

Italia e dominoi dhe fitoi 0-3 ndeshjen përballë Greqisë në eleminatoret e Euro 2020, por kjo sfidë do të mbahet mend më tepër për KO që Barella i shkaktoi kapësit të topave, me një goditje të fuqishme me top në kokë.

Episodi në fakt ishte shumë qesharak, por sapo pa djaloshin të rrëzohet në tokë, mesfushori i Italisë kapërceu rrethimin e reklamave për të ngritur kapësin e topave dhe për tu siguruar për gjendjen e tij fizike.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu