• |
ide | kryesore

(VIDEO) Meta firmos LIVE anulimin e zgjedhjeve dhe bën shqiponjën

Lajme, Të fundit

Në fund të fjalës së tij, ku shpjegoi se pse ka vendosur anulimin e zgjedhjeve të 30 qershorit, Presidenti Ilir Meta firmosi live këtë dekret dhe më pas u çua duke bërë shqiponjën dykrenare para kamerave.

Meta: Mazhoranca vazhdon të kërkojë kapjen totale të gjithë institucioneve 


Meta: Ka rrezik real që Shqipëria të shkojë në konflikt social 

Meta: Nuk mbahen zgjedhjet. Cënohet siguria publike e rendi kushtetues 

©Lapsi.al 

28 Comments

 1. E pate like floririn duke lidhur duart e ka kuptuar qe se shpejti spaku do I vere prangat dhe pastaj me rradhe te tjeret

 2. Nacionalizmi streha e fundit e horrave.
  Beri dhe shqiponjen me duar gjoja.
  E ty te shpelafte muti shalet .
  Njeri ordiner.
  Kjo kaste komunistash duhet te zhduket.
  Jane te gjithe dora e ish-sigurimit te shtetit qe zbatuan Katovicen per 30 vjet.
  Kemi pretenduar se jemi ne demokraci, por ka qenenje genjeshter e madhe. Per 30 vjet na kane drejtuar ish- komunistet dhe ish-sigurimsat.

  1. Thuaja rames qe ka 6 vjet qe ushqen nacionalizem.tabi u kujtove ti apo keshtu te tha partia se fjete gjum deri tani. Apo meqe afruan zgjedhjet po beni te indinjuarin juve. Ikni mor ju qifsha rracen e fisit ne pidh. medioker e kthyehet vendin ne zyre militantesh me certifikate.

 3. Trolli i mesiperm i bashkise apo i Cendrifuges, qe poston me 3 emra(9.04, 9.05 dhe 9.05) kujton akoma se duke rritur sasine e komenteve kunder anulimit po i ben pune shefit Liderit Sumprem.
  Ne fakt, lideri Sumprem dhe Barkprem EdiRama eshte i lumtur qe Meta e hodhi i pari dorashken, se s’ia mbante bytha ta hidhte vete i pari, pra te shtynte zgjedhjet.
  Keshtu Lideri sumprem del i lare nga ‘shtyrja e domosdoshme e zgjedhjeve’

 4. tashi qe bone shqiponjen me dur , po ta falim.
  Po i myllim syt per ato vjedhjet qe ke bo.
  Patriot ma te modh se ty nuk ka pas shqipnia.
  Po mos t ishe ti shqipnin e kshte mor lumi.

 5. Ilir Meta , i biri i nje oficeri te gardes se Enver Hoxhes dhe e nje mesueseje sekretare partie qe priste me shpate ne kohen e enverit.
  Antar i sigurimit te shtetit qe ne moshen 18 vjec. Njeri me nje mentalitet feudo-komunist.
  Hajdut ne gen, Oportunist dhe hileqar,
  Tashti na doli patriot.
  O njerez nuk ka te ardhme me ke keta persona.
  I vuri Ramiz Alia te gjithe me doren e tij ne ato poste drejtuese ne 91-93. Pe e kuptojne qe po ju vjen fundi dhe jane xhindosur.

 6. O troll, po pse perdor nick-un “tepelena” dhe e fillon komentin trollist ne dialekt tepelenas te shtirur, dhe pastaj e vazhdon si “xoni” me lart, qe je i njejti, dhe ia fut “tironcçe”???
  “Krymat”???? Na kush lagj e Tepelenes je o lac?

  1. o trongull.
   Un vetem i emer perdor o karabush .
   Gjithmon kom komentu me emrin xoni.
   kurse ti mcefesh mas brekve te Meros.
   legen

 7. Karagjoz burr. Tashti po behet dhe teatral por eshte aq shume fallco sa dhe femijet e klases e pare e kuptojne qe luan teater.
  Asnjehere nuk me ka ngjallur simpati ky birbo.
  Njeri ordiner , jo me shume.

   1. Ore ti je karosur apo ben vet. Te duken te gjith komentuesit njesoj. Vlla i ke marre ilacet ? se po shoh qe qenke pjerdhur fare nga trute.

 8. O ju socialista mbylleni gojen se po paguheni me leket tona qe te komentoni o fisqira. Shkoni lepini bythen rames veliajt blushit dhe fuges ne qetsi. Militant

  1. O i pa emer po ka me fisqire se ty sbesoj se do kete, ju kokpalaret qe erdhet nga tirana deri ne juge mesuat se si lahet rrobi ne banjo se cfare eshte letra higjenike se e fshinit me gjethe peme mesuat cfare eshte xheli flokeve se i benit me sapun 15-lekesh, ju qe dhembet i keni si shkolle nate nje po nje jo, aman mos fole me se edhe ne dte kur vinit laheshit me gjithe rroba

   Ps edi ti apo dikush tjeter kush shane …….

 9. ky seshte se e ka nxjere sote koken ky e kishte akoma me pare ne plane per te bere kete, jane biseduar mire gjerat gjate drekes me Berishen, ne rrugen drejt Berlinit me Bashen, edhe me 2-jave pa folur edhe takuar Monen, ky qe e mbyll me fjalen *eduam shqiperine si europa* ky qe bene Shqiponjen ky qe jep urdher te shperndahet protesta, me thoni ku ndryshon ky nga Opozita? pra kur laku ju shtrengohet perpiqen te te terhiqen zvare kunder kushtetutes, edhe nga ana tjeter na bejne edhe simbolin e shqiponjes duke na u hequr atdhetare , por qe mendojne te sigurojne femit e tyre per mos ty kthyer me

 10. Hajt ne pith te semes edhe ty o Like kerpusha qe nuk ke lene rast pa i pire gjakun ketij populli sa djathtas sa majtas,bashkohu me Bashen tani ne proteste dhe Basha te kendoje himnin e ti bej shqiponjen,neveri pa fund per keta hajdute tradhetare qe perpiqen te bejne patriotin thua ti iu dogj zemra per Shqiperine,hajt Like se ti ishe letra e fundit por jo nen menge por ne breket e Mones….

 11. Ky duhet te shperndante parlamentin me kohe. Duke ikur dhe vete. Keta duhet te qerrohen te gjithe. Jane te neveritshem eshte pak ti thuash. Me keta shqipria behet sa eshte “bere ” ne 30 vjet. Zoti vente dore dhe marte haqet e te gjithe atyre qe hahun ja kane lene Atij.

 12. Keta jane hipokrite te peshtire pa shtylle kurrizore. Njeri pas tjetrit e rropen kete popull te perulur qe rri e shikon teater…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu