• |
ide | kryesore

FOTO+VIDEO/ “Rama ik” edhe nga tifozët e kombëtares në “Elbasan Arena”

Lajme, Të fundit

Në nisje të pjesës së dytë të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Moldavisë që po luhet në stadiumin “Elbasan Arena” tifozët kanë shpalosur një banderolë të madhe ku shkruhej “Rama ik” mbi një flamur kombëtar.

Kanë reaguar menjëherë rojet e sigurisë që e kanë larguar atë. Me shpalosjen e banderolës nuk kanë munguar edhe reagimet e tifozëve në stadium. ©LAPSI.al


12 Comments

  1. Lapsi……you so cheap…… ne shqiperi ka vetem lajme dhe kunder reklam. Me shume shanse kam ta urrej ramen rek portali i meros se ketu….. dhe me e bukura qe keto portale punojne per te krijuar efektin e kunder.

  2. Paskan hyr 5 a 6 çeçen ne stadium,bravo tani u largua Rama,qytetari dixhital te informoje shpejt plakun Mere qe ta publikoi ne fb….

    1. Plaku Mere, mos e ka mbiemrin Baze? Se ishte plakur shume keto javet e fundit – po i ngordh Lideri Sumprem & Barkprem!

  3. Njerzit e llumit,vetem llumin e llucin duan qe te jetojne rehat dhe mire beni ne te drejten tuaj,por mos na Cani Karin ne te tjereve qe duam te jetojme normal,o llumi I stalinit

  4. Ca jan keta fisqira qe perdorin stadiumin per politik. kombetarja eshte per ti bashku njerezit jo per ti percar shqiptaret. Nuk njeh limit bythqirlliku i politikaneve shqiptar dhe militanteve te tyre koktula.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu