• |
ide | kryesore

Itali/ Shqiptari gjendet i vdekur në makinë, Policia ngre dyshimet e para

Lajme

Një shtetas shqiptar i moshës 24-vjeçare, identiteti i të cilit nuk është bërë ende i ditur, është gjetur i vdekur në brendësi të automjetit të tij në Itali.

Sipas raportimeve paraprake të mediave të shtetit fqinj, makina ku u gjet trupi i pajetë i 24-vjeçarit ndodhej i parkuar në zonën e San Donà di Piave.


I ndjeri jetonte në zonën e Pordenones dhe sipas hetimeve të deritanishme nga Policia, shkak i vdekjes mund të ketë qenë konsumimi i një mbidoze droge. Megjithatë, pritet kryerja e autopsisë për të verifikuar pistën që po prin hetimet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu