• |
ide | kryesore

Pas ndarjes, Irina Shayk fokusohet te vetja (FOTO)

Paparazzi, Slider

Ndarja e modeles Irina Shayk nga Bradley Cooper po bën bujë prej ditësh tashmë.

Pavarësisht kësaj Irina ka ndarë me ndjekësit e saj një foto nga seti i fundit fotografik dhe ka ekspozuar linjat e saj. Ky postim nga Irina ka marrë menjëherë shumë komente, ku përveç se komplimentonin pamjen e modeles, përmendnin dhe Bradley, duke shkruar: “Tregoi çfarë ka humbur”, “Bradley po qan diku”. Por Irina duket se i ka injoruar këto komente dhe ka vendosur të mos ta përmend fare jetën e saj private.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu