• |
ide | kryesore

Shikoni si Neritan Ceka shpërthen në mallkime për ata që do votojnë në 30 qershor (VIDEO)

Pikante

Neritan Ceka shpërtheu në mallkime të forta mbrëmë i ftuar në emisionin “360 gradë”, duke thënë se shqitarët nuk duhet të shkojnë të votojnë më 30 qershor, por duhet të mendojnë mirë se cili është shteti që ata duan.


7 Comments

 1. Neritan Ceka eshte spiun i ish sigurimit te shtetit,i cili ndaloi protestuesit ne ’91-shin te marshonin drejt kryeministrise duke mbrojtur ish anetaret e byrose politike nga kapja dhe ndeshkimi i popullit,gje e cila po te kishte ndodhur do kishte sjelle pastrimin e politikes nga komunistat,Ceka ashtu si Berisha ishin te infiltruar nga R.Alia per te mos lejuar marrjen e pushtetit nga ish te perndjekurit politike dhe mbajtjen e pushtetit po nga komunistat,megjithate le te shkoje te kandidoje ne Kelcyre se qenka konkurrent i denje i Hazbiut…

  1. Kujdes o Penis(cilina)!!??
   Merre shtruar!Ke kujdes se mos ia fute vehtes ilacin ne vend te gabuar!!??
   Me qe ra fjala,mos harro me na e postu’ ate artikullin per Salen,te lutem!
   Ne fakt ti duhet te keshe edhe histori te tjera gazmore!!??
   “FUTU NE ATE DERE OR TRIM”

 2. Penicilina ka shume te drejte.Komisioni i zgjedhjeve,duhet te krijoje te gjitha kushtet qe ky-pra Penicilina,te votoje me 30 qershor,i pari,jo per gje,por ajo eshte edhe data e skadences si peniciline.

 3. Ti ndalove popullin me vershu ke blloku se tu dhimbsin komunistet o robqim po ti kishim vra athere do kishte shpetu populli nga komunizmi dhe kryetaret e partive qe caktoi Ramiz spiunet e mutit u shuft raca juj ne cdo parti qe ndodheni e shkatrrutt kte vend

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu