• |
ide | kryesore

VIDEO/ Clinton del në rrugët e Prishtinës, e mbulojnë me puthje

Lajme, Të fundit

Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton po qëndron këtë mbrëmje në Prishtinë. Ai ka dalë në këmbë në rrugët e qytetit të Kosovës ku është pritur me përqafime nga qytetarët.

Clinton mbërriti mëngjesin e sotëm në Prishtinë së bashku me ish-sekretaren amerikane Madeleine Albright të ftuar në 20-vjetorin e bombardimeve të NATO-s.


Sekretari i Clintonit, Angel Urena ka publikuar edhe një video në të cilën dëshmohet edhe një herë dashuria e madhe ndaj Clintonit dhe Shteteve të Bashkuar nga qytetarët e Kosovës. ©LAPSI.al

8 Comments

 1. Pershendetje nje politikani qe kreu nje veper te mire per shqiptaret dhe kosoven.

  Tani shikoni hashen ramen shpend sumen dhe lali qelbesiren.

  Ja nje dallim thelbesor midis pozites dhe qelbesires

 2. Endrra u be realitet!
  U knaqet grate tu e puth Klintonin💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

  1. kurse rama i detyron ta puthin ,ose te nesermen ikin nga puna,ose i ik nga puna burri,vellau etj.sot frest ne kosov,rames ju anulua viza per kosov.te gjith aty qe nga meta,ali ahmeti etj por jo qelbi rama.ky takon prillin e thyer JUNKER,avdylaj e frroka.

 3. Njeri i thjesht fjal pak, mbron njerezit e dobet. Nje Biiiiiggggggg Respect per nje nga njerezit me te afte si nga ana politikosociale, ashtu edhe nga ana humanitare Big Thanks Mister President

 4. NE CDO QYTET DHE FSHAT TE KOSOVES NJE RRUGE APO INSTITUCION DUHET TE KETE EMRIN E TIJ .
  NE PERJETESI NJE PASARDHES I KLINTONIT TE JETE DEPUTET PA PORTOFOL(SIMBOLIK) DHE TE PAGUHET PER KETE SI DEPUTETET E TJERE . KJO ESHTE ME E PAKTA QE MUND TE BEHET PER KETE NJERI .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu