• |
ide | kryesore

Aksident në aksin Elbasan-Librazhd, në gjendje të rëndë një nga dy të plagosurit 

Lajme, Të fundit

Dy persona janë lënduar në një aksident automobilistik të ndodhur në aksin Elbasan-Librazhd.


Ngjarja ka ndodhur në fshatin Mirakë. Njëri prej të plagosurve është në gjendje të rëndë, ndërkohë që personi tjetër ka marrë plagë të lehta.


Policia është nisur menjëherë drejt vendit të ngjarjes për të zbuluar shkaqet dhe rrethanat e këtij aksidenti.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu