• |
ide | kryesore

Bebe Rexha: I urrej fotot pa mendje nga paparacët

Paparazzi, Slider

Bebe Rexha i urren fotot pa mendje që i bëjnë paparacët. Këngëtarja shqiptare e ka treguar sot këtë gjë, kur çuditërisht publikoi një foto të bërë prej tyre. Ajo shprehet se arsyeja që e publikoi është sepse është reale. Pra Bebe Rexha duket kështu në të vërtetë dhe ajo ka dashur të na i tregojë të gjithëve.

“I urrej këto fotot që më bëjnë paparacit por e din pse po e postoj, sepse është reale. Po blija ushqime dhe bileta lotarie. Me që ra fjala, fitova 25 dollarë”, shkruan ajo.

Harrojini fotot e punuara me photoshop apo ndonjë efekt Instagrami për momentin, dhe imagjinoni sikur të gjithë të publikonin foto të tilla.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu