• |
ide | kryesore

Bes Kallaku vjen me projektin e ri (FOTO)

Paparazzi, Slider

Ditën e djeshme Bes Kallaku  prezantoi projektin e tij më të ri.

Aktori publikoi një poster në llogarinë e tij në Instagram ku zbuloi më shumë detaje. “Vjen së shpejti. Një projekt që ka mbi dy vite me të cilin po punoj. Filmi: Falco. Zoti ju rujt ër ejj” shkroi aktori i humorit. Këtë poster e ripostori dhe bashkëshortja e tij këngëtarja Xhensila Myrtezaj duke treguar se dhe ajo ka pasur një rol të rëndësishëm në këtë projekt pasi ka qënë në krah të Besit çdo ditë pune.

“Jam e bindur ne suksesin dhe finalizimin e cdo projekti tendin, aq me teper ketij ne te cilin kam qene deshmitare e cdo dite pune tenden. Mbare shpirt, me Zotin ne krah”, shkruan Xhensila.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu