• |
ide | kryesore

Flaka Krelani: Nuk kam bërë ndërhyrje kirurgjike

Paparazzi, Slider

Flaka është komentuar shpesh herë  për ndërhyrjet në trupin e saj dhe së fundmi ka folur troç duke sqaruar opinionin publik.

“Faleminderit, por nuk janë ndërhyrje si i keni menduar ju dhe si janë hiperbolizuar. Nëse flasim për përmasa trupore, brisk në trupin tim kurrë nuk ka hyrë. Me punë gjithçka realizohet. Këto përmasa i kam patur që fëmijë falë familjes dhe trashëgimisë së nënes time. Çuditem me faktin se si njerëzit çuditen me faktin se “mrekullia për veten ekziston”. Të gjitha i hedh poshtë, nëse keni dyshime, sillni doktorin”, ishte deklarata e fundit e Flaka Krelanit në një intervistë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu