• |
ide | kryesore

Jonida Vokshi merr në intervistë bashkëshortin e ardhshëm (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Jonida Vokshi i ka surprizuar të gjithë me puntatën e radhës të programit që drejton në ‘Digitalb’. Këtë javë në ‘Personale’, moderatorja ka ftuar partnerin e saj, aktorin Besnik Krapi. Pak sekuenca nga xhirimet, bukuroshja i ka publikuar në ‘Instagram’ duke shpjeguar se kjo intervistë është shumë e veçantë për të dhe kënaqësia më e madhe që ka marrë është fakti që e ka vënë bashkëshortin e ardhshëm në siklet.

Jonida ka lënë të kuptohet së të qeshurat nuk do të mungojnë dhe shumë detaje për planet e tyre të martesës dhe jetën private do të ndahen me publikun e gjerë.


Kujtojmë se lidhja e dy aktorëve të njohur u zbulua disa javë më parë nga vetë Jonida. Deri në atë moment, bukuroshja e ekranit nuk kishte folur kurrë për jetën private, por tashmë gjërat kanë kaluar në një tjetër nivel, pasi Jonida dhe Besnik martohen për pak muaj.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu