• |
ide | kryesore

Kylie dhe Jordyn, sërish mike

Paparazzi, Slider

Kylie Jenner dhe Jordyn Woods janë hasur rastësisht në një klub nate në Hollywood teksa ishin të pranishme në festën e një mikeje të përbashkët.

Burime pranë tyre kanë konfirmuar për “TMZ” se vajzat nuk e shmangën njëra-tjetrën përkundrazi qëndruan së bashku sikur asgjë të mos kishte ndodhur. Ato biseduan si në kohët e vjetra dhe injoruan totalisht Trista Thompson i cili gjithashtu ishte i pranishëm në festë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu