• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit, datë 12 qershor

Lajme, Të fundit

1 Comment

  1. Sot do bjere mut nga qielli, se zbret edi rama me avion. Shqiptare merrni cader dhe bllokoni hundet me dore.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu