• |
ide | kryesore

Pas ndarjes, Bradley argëtohet me miqtë

Paparazzi, Slider

Pas lajmit të ndarjes nga Irina Shayk siç duket Bradly nuk ka humbur kohë dhe po argëtohet me miqtë e tij.

Aktori është fotografuar së fundmi me dy shokë jashtë Sunset Tower Hotel në West Hollywood, ku kishin qëndruar duke pirë përreth dy orë. 44-vjeçari shihet për herë të parë i shoqëruar që nga publikimi i lajmit javën e kaluar.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu