• |
ide | kryesore

Rama uron Bashën për ditëlindje

Lajme, Të fundit

Këtë të mërkurë Partia Socialiste festoi 28-vjetorin e krijimit të saj. Kjo datë përkon edhe me ditëlindjen e kreut të PD-së, Lulzim Basha, i cili festoi 45-vjetorin. Këtë moment e ka komentuar edhe kryeministri Edi Rama i ndodhur në Lushnjë ku vijoi takimet elektorale.

“Sot është ditëlindja e PS-së, është edhe ditëlindja e Lulzim Bashës, kështu që i uroj shëndet, por jo fitore. Megjithëse kam përshtypjen se edhe sikur ta linin të hynte vetëm në zgjedhje prapë nuk fiton dot”, – tha Rama.


5 Comments

  1. E uroje Dashnoren publikisht rama,ne darke ishin te plaza ne suit,lulu pagoje dhe dhomen nga milonat e eurove qe dashnori rama ja dha per pallatin e ndertuar ne det,darka nen qirijte ndezur kaloje mire dashnorja lulu sumen dhe gojen e lodhi por mori shume kenaqsi ne kete dite te lindjes se tij dhe ps

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu