• |
ide | kryesore

Rihanna nis planet për tu bërë me fëmijë

Paparazzi, Slider

31 vjeçarja, e cilësuar edhe si këngëtarja femër më e pasur në botë, duket se po merr një hap shumë të rëndësishëm. Prej kohësh ajo dhe i dashuri i saj Hassan Jameel jetojnë në Londër, ku ylli i muzikës pop i është dedikuar tërësisht karrierës dhe bisneseve të saj. Por mesa duket këngëtarja ka nisur planet për tu bërë me fëmijë, ka zbuluar një burim i afërt i çiftit për “Hollywoodlife”. Ajo dëshiron të bëhet shumë shpejt nënë dhe të ketë disa fëmijë me Jameel. Historia e dashuriasë që nisi dy vite më parë, mesa duket do të kurorëzohet. Rihanna ndihet e sigurt pranë Jameel dhe siç ka pohuar dhe vetë ajo arrin të shikojë një të ardhme të sigurt me të.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu