• |
ide | kryesore

Rita Ora, takimi miqësor me Princ Harry (FOTO)

Paparazzi, Slider

Princ Harry ka organizuar një koncert për bamirësi ku e ftuara e nderit ishte këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora.

Koncerti është bërë me qëllim mbledhjen e fondeve, të cilat do të shkojnë për bamirësi, ku mos të harrojmë pa përmendur se ky koncert është bërë dhe vitin e kaluar. Në fotot e publikuara nga e ëma e saj Vera, Rita Ora  shihet duke folur me Harryn dhe një tjetër ku Rita shihet duke u përqafuar me të,  pranë këtyre fotove Vera ka shkruar: “Ai ishte aq modest në koncertin e tij sa që tha: Nuk do të harxhoj shumë nga koha juaj. E kuptoj që jeni këtu për të parë Ritën dhe jo mua, sidomos ju në fillim”, ka shkruar Vera.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu