• |
ide | kryesore

Basha: S’ka marrëveshje me Ramën, protesta të fuqishme në Tiranë

Lajme, Të fundit

Lulzim Basha thotë se nuk ka për të bërë asnjë marrëveshje me Edi Ramën por do të vazhdojë në rrugën e protestave. Ai shtoi se ato do të jenë edhe më të fuqishme në Tiranë, pa e përcaktuar një datë të saktë.

“Nuk ka marrëveshje me Edi Ramën, nuk do të ketë. Nuk ka pauzë, nuk ka për të pasur pauzë. Protestat do vazhdojnë edhe më fuqishëm se kurrë më parë në Tiranë. Shqiptarët kanë detyrë të mbrojnë shtëpitë e tyre, të ardhmen e tyre”,- u shpreh Basha.

4 Comments

  1. Po do te degjojme ate karin tuaj qe nuk njeh fenomenin me demokratik doreheqjen para 100 skandaleve njeri pas tjetrit.
    Hollanda kryq integrimit dhe visave
    Franca e Zvicra gati rezoluten per kryq visave me Shqipetaret.
    Po na le ne borxhe pe 5 breza me koncesionet pa gare e me tendera fiktive e te dyshimte.
    Morrat e kuq ferkojne duart.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu