• |
ide | kryesore

Bes Kallaku replikë me Elisa Spiropalin: Lele kaçurrele, jam i Ijes jo i Portokallisë

Paparazzi, Slider

Një status në Tëitter i  Elisa Spiroalit ku i referohej presidentit të vendit Ilir Meta dhe krahasimi i tij me Bes Kallakun ka bërë që ky i fundit të reagojë .  Me një etiketim “Lele kçrrele”, Besi ka shprehur se nuk ka të bëjë më me Portokallinë, ajo çfarë ngelet prej atij edicioni janë vetëm personazht e tij.

Ajo shkruante saktësisht: “E gjeta konsensusin te këmbëngulja e të dyja palëve për të mos dialoguar. Këtë e thotë Presidenti i Shqipërisë jo Bes Kallaku i ‘Portokallisë’. Duhet pranuar se kemi një president jo vetëm për të qarë hallin por edhe për të mos harruar gazin”

Ndërkohë aktori i kujton Spiropalit se Besi është i Ijes, ndëra Gjini është i “Portokallisë”.

“Lele, kaçurrele ti… Më falni për vonesën por po lexoja ‘Historia de vita et Gestis Scanderbegi’ edhe nuk kisha qasje në rrjet. Bes Kallaku është i Ijes, Gjini është i Portokallisë. Faleminderit shumë. Dhe përveç ‘gazit’ të mos harrojmë edhe Erion Isain”, ka shkruar Besi.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu