• |
ide | kryesore

Eleni Foureira: Pse e mohova origjinën time

Paparazzi, Slider

Eleni Foureira ka një karrierë të suksesshme në Greqi, por edhe jashtë saj. Deklaratat e saj në lidhje me origjinën kanë qenë të ndryshme por së fundmi, Eleni ka sqaruar pse fillimisht e ka mohuar se është shqiptare, dhe më pas e pranoi këtë fakt.

‘Kam gënjyer shumë herë për origjinën time. Kisha frikë se nëse pranoja që kam origjinë shqiptare do të bëhesha viktime bullizimi dhe se karriera ime do të shkatërrohej. Tani jam shumë mirë dhe e them hapur pa problem. Duhet që të gjithë të mos gjykojmë në bazë të origjinës se dikujt,’ tha në emisionin grek kengëtarja 32-vjeçare.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu