• |
ide | kryesore

Miley Cyrus pendohet, ‘Dua t’i kërkoj falje këtij personi’

Paparazzi, Slider

Miley Cyrus ka kërkuar falje për një deklaratë të saj të bërë për Billboard në vitin 2017. Në atë kohë, Cyrus deklaroi se pëlqente Kendrick Lamar ishte sepse këngët e tij nuk ishin banale, ashtu si të reperëve të tjerë.

Duket se Miley është penduar për këtë dhe ka vendosur t’i kërkojë falje  publikisht komunitetit të reperëve.

“E kam dreqosur dhe dua të kërkoj falje publikisht. Jam gati të përdor zërin tim për ndryshim dhe për të bërë atë që është më e drejtë”, ka thënë ajo.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu