• |
ide | kryesore

Selena fshiu foton e fundit me Bieber për këtë arsye

Paparazzi, Slider

Disa ditë më parë aktorja dhe këngëtarja Selena Gomez fshiu nga Instagrami foton e fundit që e lidhte me historinë e saj të dashurisë me këngëtarin Justin Bieber. Ajo ka fshirë foton ku i ka uruar Bieber ditëlindjen në vitin 2018. Mediat e huaja kanë zbuluar se përse Selena vendosi të bëjë diçka të tillë:

“Selena nuk u mundua që të ofendonte Justin. Ajo e di se fansat e vazhdojnë të mendojnë për idenë ‘Jelena’ dhe Selena nuk do që të kontribuojë në këtë gjë. Koha e kaluar me Justin ishte një kapitull i rëndësishëm në jetën e saj, por tani ka marrë fund. Ajo ka nisur një fazë të re në jetë dhe po e përqafon atë”, –kanë treguar burimet pranë saj.


4 muaj pas ndarjes së tyre në mars të 2018-s, Bieber u fejua me modelen Hailey Baldwin. Në atë kohë Selena kaloi një periudhë të vështirë për shkak të problemeve me shëndetin mendor.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu