• |
ide | kryesore

Selena tregon për çastin intim me Bill Murray

Paparazzi, Slider

Selena parakaloi në festivalin më të rëndësishëm në botë me kolegun e saj 68-vjeçarin Bill Murray dhe fotografët arritën të shkrepnin një moment, kur aktori po i pëshpëriste diçka në vesh bukuroshes.

 Teksa pa këtë foto, Selena pranoi se është pozë shume e çuditshme, por nuk kishte asgjë me rëndësi në atë që folën.

“Ai po më thoshte gjëra qesharake. E dinit që është shumë i çuditshëm? Në një moment të thoshte një kompliment, ndërsa pas pak pyeste me gjithë seriozitetin: ‘Nga ishe ti?”,-u shpreh ajo.

Selena tregoi ndër të tjera se eksperienca me ikonën e kinematografisë e ka bërë të ndihet e nderuar dhe ky film është një sukses dhe një punë shumë e rëndësishme për të.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu