• |
ide | kryesore

Si qëndron e vërteta, a janë në një lidhje Nevina shtylla dhe futbollisti i kombëtares?

Paparazzi, Slider

Jo më larg se gjashtë muaj më parë në rrjet qarkulloi lajmi se mes moderatores së ëmbël Nevina Shtylla dhe futbollistit të kombëtares Eros Grezda mund të kishte nisur një histori dashurie. Kjo, sepse ata postuan një foto së bashku.

Edhe pse asgjë nuk u konfirmua, dhe Nevina tregoi se ishin takuar rastësisht, ditën e sotme, thashethemet kanë nisur sërish dhe jo pa arsye.

Ditën e sotme Nevina ka publikuar një foto në Instagram, dhe Eros i ka komentuar një “emoji”, sirenë. Nga ana tjetër bukuroshja 24 vjeçare i është përgjigjur me dy përqafime.

Kaq u desh që fansat të shtojnë dyshimet, të dy mund të jenë duke jetuar një histori dashurie.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu