• |
ide | kryesore

Victoria i bashkohet ‘Spice Girls’ për film

Paparazzi, Slider

Vajzat e grupit të famshëm janë rikthyer që prej vitit të shkuar dhe aktualisht janë duke bërë një tur kombëtar, me hitet e tyra të vjetra dhe këngë të reja, madje po mendonin të bënin një film të dytë në lidhje me të gjithë eksperiencën e “Spice Girls”. Gjithsesi duket se planet në këtë drejtim kanë ndryshuar disi, sepse një projekt filmik është gati për tu realizuar, vetëm se bëhet fjalë për një film të animuar.

Dhe lajmi i mirë është që Posh Spice, Victoria Beckham, do ti bashkohet grupit për këtë realizim. Një përfaqësuese nga “Paramaunt” ka thënë se ideja është prezantuar që në kohën kur po bëheshin planet për ribashkimin e grupit dhe se të pesta vajzat do të jenë pjesë e filmit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu