• |
ide | kryesore

Basha mbyll takimin me aleatët, Shehi tregon kur mbahet protesta e radhës

Arkiva, Lajme, Të fundit

Në përfundim të takimit me kreun e PD-së, Lulzim Basha, aleatët e tij tregojnë disa prej qëndrimeve të mbajtura në mbledhjen me dyer të mbyllura. Protesta do të rifillojnë nga fundi i javës që vjen.

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi ka deklaruar se takimi me Bashën është zhvilluar për t’i dalë përballë situatës politike ku ndodhet vendi.


“Po bëhemi gati për një miting tjetër të madh në Tiranë, nga fundi i javës që vjen. Në këtë situatë Shqipërinë e solli zoti Rama që do të bëjë zgjedhje. Opozita është më e bashkuar se kurrë. Deri më datën 30 Shqipëria dhe opozita do të jetë në këmbë”,- tha Shehi.

14 Comments

  1. Kete here bejeni burgun me te madh. Keni haruar tahirin kodhelin e mushkonjave ………. kush e vrau shoferin e xhafes?……….

  2. Mbasi hengret mutin e madh qe ju serviri Saliu nuk ju mbeti rruge tjeter vetem ate qe te jeni me te bashkuar se kurre mbasi s’ju ka mbetur rruge tjeter.
    Kur te kaloni kete siklet do te perfundoni si ai majmuni i kopeshtit zoologjik qe gelltiti nje berthame pjeshke e cila i bllokoi vrimen e bythes dhe u desh nje nderhyrje kirurgjikale per t’a nxjerre jashte. Mbasi e kaloi mjmuni sikletin sa here qe i duhej te gelltiste dicka me pare e fuste ne vrime te bythes pastej e hante.

    1. i pa emer ti han mut enveri,milladini,mugoshe stalini,hrushqovi,mao ce duni,kristaq rame,spirp koleke,ramizi,nehgjimije,baba taku,gjinushi,fatos klosi,xhafe,ilir beqje,beqir belinda balluk edvin qelbesir kristaq spiro kolek rama ka 78 vite e ende thua dua mut vuqiqi,nikoliqi,tadiqi,daqiqi,bregoviqi,erdigani .ik i pa emer se po te pret negjmija per te te ber femer se deri dje ishe erionk.ik pirdhu o moster qenefi negjmije se te qin frroku,doshi,ndoka,roshi,artur bushi nji nga nji te gjith robtee shtepis.

  3. Opozita e re. Dash rakija, Medi gerdeci, Duka i krimit, Shpetim doganieri, Dule greku, Nar traktoristi, Mona doktoresha.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu