• |
ide | kryesore

Cardi B anulon koncertet, merr vendim për operacionet (FOTO)

Paparazzi, Slider

Cardi B është betuar se nuk do shkojë më nën thikë.

Reperja me anë të një postimi në Twitter u tha fansave se nuk do bëjë më ndërhyrje kirurgjikale pas ndërlikimeve që i shkaktuan probleme fizike dhe anulimin e koncerteve. “Kurrë nuk do bëj më ndërhyrje kirurgjikale,”-tha 26-vjeçarja. Cardi B tregoi këmbët e fryra dhe të ënjtura për shkak të ndërhyrjeve kozmetike.

“Shikoni si më fryhen këmbët sa herë që marrë frymë,”-shtoi ajo. Muajin e kaluar reperja u detyrua të anulonte disa nga koncertet e saj për shkak të probleme shëndetësore që iu shfaqën nga operacionet e shumta që ka bërë në pjesë të ndryshme të trupit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu