• |
ide | kryesore

VIDEO/ Forcat Speciale të policisë ndihmojnë Ramën të futet në Roskovec

Lajme, Të fundit

Është kërkuar ndihma e forcave speciale të policisë që kryeministri Edi Rama të futej në qytetin e Roskovecit.

Kjo për shkak se dhjetëra protestues kishin bllokuar rrugën ku do të kalonte eskorta. Dhejtëra forca policie i janë vënë në ndihmë shefit të qeverisë.


Rama ka hyrë në qytet me anë të një autobusi pasi kalimi i eskortës ka qenë i pamundur.

12 Comments

  1. Po,po ndyresire 20 !!!!Ata njezet veta e futen ne bythe te policise se ndryshe nuk hynte,e shikon urrejtjen e tyre !?!!?Te çajne kafken ata,dje ne Librazhd sot ketu ne 2/3 nuk do shkoje fare,mbaje mend alien !!!Do kete dhe ca metoda te tjera qe do aplikohen,….,keto pas publikimit te ca pergjimeve qe Bild ka per krymaskarain qe do te djege Shqiperine pasi e vodhi e plaçkiti ate.Javes qe vjen,do e shohim vete Edvin Mallistin se si komunikon dhe rri me bandite,me ze e figure !Pastaj…….,o moster do ike edvini e ju morra,bije kurvash ku do shkoni ?!

  2. Meqense jane 20 veta pse duhen 300 police e si permbajne dot ?Pse iken si pleh,branda makines se blinduar ?Pse arrestohen 50 protestues ?Normale te duket kjo dhe ku ndodh,ne Roskovec !

  3. Ike se do te terheqin zvarre o njeri me te meta mendore .Nuk mbahet pushteti me polica .More fund por ike sa nuk eshte vone -Kazani qe e perdor shpesh po valon o psiko skizofren.

  4. Ju doni lufte se keshtu ka porositur plaku i pjerdhur Berisha,por lufte nuk do kete se Rama nuk eshte vrases si Berisha qe nderzen militantet,dilni sa te doni,thjeshte do zbatohet ligji,kush shkel ligjin paguan pasojat,vrasje nuk ka mos te shpresoje kot plaku i pjerdhur se nuk ia realuzon kete deshire Rama…

  5. Lufta i interson vetem Rames dhe atyre qe kane vjedhur, pasi ne fund do kerkojne te bejne amnisti dhe te dalin te palagur pasi kane bere shume zullume. Ky eshte morali fabules te tjerat jane thjesh llafe katundi

  6. Po mer papagalli balles 20 veta ishin edhe ne bulevard jan 120 te ujesjellsit.. do zoti vazhdoni me kto men se po ja hapni gropen liderit. Mos harro vetem dy veta duhen me te terheq zvarre.

  7. Andi Bushati o bythqire! Na e shpife!!! Hiq komentet e ndyra o pervers!!! Katundare, fshatare e maloke qe na e neveritet Shqiperine, ju shofte fara!!! And Bushati, o shtepi kurvash!!! Leporele!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu