• |
ide | kryesore

Fatos Nano solidarizohet me banorët e Astirit (FOTO)

Lajme, Të fundit

Ish-kryetari i Partisë Socialiste, Fatos Nano, ka përshëndetur nga makina me të cilën po udhëtonte së bashku me bashkëshorten e tij, protestuesit e “Unazës së Re”.

Nga shenja “OK” që  ka bërë me gisht, ai tregon se solidarizohet me banorët,  shtëpitë e të cilëve preken nga projekti i “Unazës së Re”.


Ish-lideri i PS, duket se ndan një qëndrim të ndryshëm nga kreu i PS sot, lidhur me këtë çështje.

22 Comments

  1. Nano vodhi sa vodhi, dhe luante bixhoz e ishte i dhene pas qefeve por nuk krahasohet fare me plehren narkoman te semure mendor qe kane votuar ridhjeresit e shqiperise.

    1. Ashtu e ka o koqe si te thuash ti!! S’eshte gishti tregues ai! Tere budallenjte e Rames komentojne! Ti duhet t kene bere drejtor, se ska mundesi!

  2. Mbase ka ardhur koha per katarsisin e dyte ne PS e droges tashme dhe te Astrit Avdylajve !Ky e la Ps edvini si pervers e rob pleh e ktheu ne bande kriminale dhe rrezik shuarje te vendit !!!Dite te keqija kane per te ardhe,edvin !!!???

  3. Per kopillleqe qe eshte i vetmi ky, por po erdhi ajo dite qe duket hajdut se po afron te gjeje dhe ky vrime te futet.

  4. Shpirtliq ju te lapsit, shkrime tendencioz……u solidarizua…… si nuk doli nje media me mision atdhetar more por qe te gjithe ndezin konflikt. Shyqyr injorant ky vend ka sa tdush

  5. Shpellaret e astirit dhe keta te lapsit sot e trguan fytyren deri dje bashke me salihun e kane shajtur para mbrapa,opa sot i lepijne bythen nanos para mbrapa,ishin ne proteste dhe sot i liruan rrugen ketij vrasesi te azemit,sipas kryeshpellarit sali karaxhic berisha

  6. Sa keq jane katandis shqupistat. Spo dine ku me gjet aleat. Tha ky deputeti gjermon kshu, ngriti gishtin Nano, Meta streha e fundit e krimineleve…. Kaci i zi…. klani zemunit…. Duka i krimit…..

  7. Tosi i gerdalles vazhdoni lepirjen sot eshte e djele dhe keni pushim,po ju lepijani koqet nanos se paguan kesh ai,nga parate qe i ka dhene salihu,

  8. Kam qene fans i madh i ketij deri sa shiti PS per 100 milion euro te Rama. Pasojat tani dihen .. keshtu qe ky koqe pafuqi te mos provokoje popullin se ja dalim vete per Zot te pastrojme gjithe pisat e pislleqet qe na la peshqesh!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu