• |
ide | kryesore

Ish-aktorët e Harry Potter të gatshëm për tu rikthyer në ribërjen e filmit

Paparazzi, Slider

Ish-aktorët e “Harry Potter”, Tom Felton e Rupert Grint, do të riktheheshin me dëshirë nëse realizohet një ribërje e filmit, edhe në rolin e baballarëve të personazheve të tyre.
Gjatë një interviste për inaugurimin e atraksionit “Hagrid’s Magical Creatures Motorbike Adventure”, në “Universal Studios”, Felton e Grint folën për eksperiencën e tyre në film.
Interpretuesit e Draco Malfoy dhe Ron Weasley nuk u shprehën entuziastë për të luajtur rolin e tyre por më të rritur. Do të dëshironin më shumë të përfaqësonin karakterin e baballarëve në film, Lucius Malfoy e Arthur Weasley.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu