• |
ide | kryesore

Pas zënkës me Noizyn, Olti Curri e konsideron fans (Foto)

Paparazzi, Slider

Së fundmi Olti Curri ka postuar një foto në Instagram dhe ka ardhur një koment, por këtë herë jo nga Noizy, por nga një ndjekës i cili e ‘paralajmëron’ që të mos postojë më foto se do i komentojë reperi.

“Mos posto foto se po të komenton Zini e po ta prish foton”, i shkruan një ndjekës Oltit. “Profili është i hapur për të gjithë fansat e mi”, ia ka kthyer Olti në mënyrë ironike duke lënë të nënkuptohet se ai e konsideron një fans.


Image

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu