• |
ide | kryesore

Rama drejt Devollit, qytetarët godasin me bidona eskortën e tij (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Eskorta e qeverisë ka kaluar në aksin rrugor që lidh Korçën me Bilishtin.

Në këtë aks të pranishëm kanë qenë policia si dhe FNSH-ja, të cilët u munduan të bllokonin mbështetësit e opozitës. Këto të fundit qëndruan në pritje të eskortës së kryeministrit për më shumë se një orë.


Në momentin e kalimit, mbështetësit e opozitës qëlluan me bidonë të mbushur me ujë në drejtim të makinave.

Qytetarët tentuan t’i bllokonin rrugën kryeministrit Rama, por ky i fundi ka hyrë nga Dardha në Korçë.

12 Comments

  1. Partia Komuniste Demokratike ka shperndare grupet guerilase ne per qytetet per ti prere rrugen rames,ky eshte vizion i guerilas i cavezit kundra amerikes,salihu i lidhur ne krevat me zinxhire nga epilepsia qe e ka kapur

  2. Populli ja ka pire lengun. Nuk ka asnje program ne koke por vetem shan gjysmen e popullit opozitar. Ju dhe Ne .ptuuu rrace muti percares. Nuk e kabere asnje udheheqes. Turp. Ti nuk vlen as per roje objektesh. Dorehiqu sa nuk eshte vone.

  3. Cfare e dallon nje fushate elektorale nga nje fushate e propagandes fashiste? Perse duhet te flase Rama nga mengjesi ne darke kur fjala eshte per zgjedhje lokale?… Po dhenia llogari para qytetareve taksapagues ku mbeti?…
    Meqenese behet fjale per propagande puro fashiste,fjalime para karrigeve te vendosura ne forme harku,le t’i shtojne dekorit edhe parullen “Viva Edvin Ducja!”….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu