• |
ide | kryesore

Tayna sjell këngën e re (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Tayna dhe producenti Cricket kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor.

“Caliente” mban titullin kënga e tyre e re, e cila në shqip do të thotë “e nxehtë”.Muzika është punuar nga Cricket në “Friend Entertainment Studio”, ndersa për vargjet e tekstit është kujdesur vet Tayna.Kënga ka tematikë dashurie dhe është publikuar me një klip mjaft veror.


Xhirimet janë bere në disa vende në Mal të Zi, ndersa i janë besuar produksionit kosovar, Entermedia.

1 Comment

  1. ej po si sju vjen turp qe publikoni shkarravinat e ketyre kosovarve qe jane 99% te vjedhme dhe sflisni fare per kenget shqip shqip. jeni per turp lapsi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu