• |
ide | kryesore

Thashethemet për tradhëti prishin marrëdhënien e Kate me William

Paparazzi, Slider

Thashethemet që u përhapën kohë më parë se Prince William kishte një marrëdhënie jashtë martesore me Norfolk Rose Hanbury ndryshuan marrëdhënien e tij me Kate Middleton por për më mirë, raportim ky sipas Us Weekly. Një burim i familjes mbretërore tha gjithashtu se ky që në pamje të parë dukej problem përfundoi duke qënë diçka e mirë. Për dukeshën e Kembrixhit problemi më i madh nuk është ky por fakti se një ditë fëmijët e saj do të lexojnë lajme të tilla. “Kate mendon se këto janë thashetheme dëmtuese, padyshim, dhe e urren mendimin se një ditë fëmijët e saj do të jenë në gjendje të lexojnë rreth tyre në internet”, tha një mik i familjes.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu