• |
ide | kryesore

William dhe Elizabeth, prej kohësh të ndarë

Paparazzi, Slider

William Levi dhe Elizabeth Gutierrez janë një ndër çiftet më të dashur, të cilët i kemi parë në shumë prej telenovelave spanjolle.

Mediat spanjolle kanë shkruajtur se ata janë drejt ndarjes dhe prej kohësh nuk shihen së bashku.


Elizabeth ka festuar ditëlindjen pa partnerin dhe madje në një festë për vogëlushen e tyre çifti nuk kanë qëndruar bashkë. Asnjëri prej tyre nuk ka reaguar pas këtyre aludimeve, ndonse kjo nuk është hera e parë që flitet për diçka të tillë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu