• |
ide | kryesore

Foto në brendësi/ Rama shigjeton Metën, Monikën, Berishën dhe Bashën

Pikante

Me një foto të postuar në Instagram, Kryeministri Edi Rama ka shigjetuar Presidentin Ilir Meta, bashkëshorten e tij, kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, ish-kryeministrin Sali dhe Berisha dhe kryetarin e PD-së, Lulzim Basha.

“Brryli Broadway filxhoni po Liri ku o?…Aaaa do jetë në filxhon t’u shpernda parlamentin” – shkruan Rama. ©LAPSI.al

 

View this post on Instagram

 

🤣🤣🤣filxhoni Brryli Broadway filxhoni po Liri ku o?…Aaaa do jetë në filxhon t’u shpernda parlamentin🤣🤣🤣

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu